FA | EN
صفحه اصلی > پـژوهـش > کتابخانه 

نشست صمیــــمانه مســـئولان
نشست صمیمانه مسئولان معاونت پژوهش با رئیس جامعةالمصطفی
 ١٣:٥٦ - 1399/10/06 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

مــؤمـن بـايـد اهل شـــــادي بـاشـد،
متن پيش رو، قسمت سوم از سلسله جلسات دهه اول ماه مبارک رمضان 1440 مصادف با ارديبشهت 1389 است که در حسينيه الغدير قم با عنوان «سبک زندگي و هنرهاي بي‌کلام انتقال پيام» ارائه شده و در نهايت توسط دفتر فرهنگي 57 تهيه و تنظيم شده است:
 ١٠:١١ - 1398/05/01 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

ساختار جدید دستگاه قضایی اعلام شد.
به گزارش تسنیم، غلامحسین اسماعیلی در نخستین روز هفته قوه‌قضائیه در حاشیه تجدید میثاق رئیس و مسئولان عالی قضایی با آرمان‌های بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران، از جمله اقدامات قوه قضاییه را چابک‌سازی و کوچک‌سازی ستاد قوه‌قضاییه عنوان کرد و گفت: در این سه ماه مطالعات گسترده‌ای در این زمینه انجام شد و نهایتاً در پایان هفته قبل و در آغاز هفته قوه قضاییه ساختار جدید و قوه قضاییه به تصویب رئیس قوه‌قضائیه رسید.
 ١٤:٢٠ - 1398/04/01 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

مشکلات شناختی پایه مشکلات روانی
«تا بلایی سرخودت نیاید و احتیاج اورژانسی برای درمان روح و روانت پیدا نکنی نمی‌فهمی در سیستم روان درمانی و روانپزشکی این کشور چه می‌گذرد.» اینها حرف‌های محمد است که به‌طور ناگهانی مادرش را چند ماه پیش از دست داد. مادرش سرحال بود بدون هیچ مشکل خاصی تا اینکه پزشک‌ها تشخیص نوعی از سرطان کشنده مغزی دادند. بیماری ای که در چند ماه مادرش را از او گرفت و یک خانواده را عزادار کرد و آنها را سرگردان.
 ١٤:١٥ - 1398/04/01 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

عرضه‌کنندگان پایان‌نامه ها از تهران تا پاریس
در حدفاصل دانشگاه تهران تا میدان انقلاب، انواع پایان‌نامه، مقالات آی‌اس‌آی «ISI» و هر آنچه را یک دانشجو نیاز دارد می‌توانستید براحتی پیدا کنید.
 ١٤:١١ - 1398/04/01 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

تازه های نشر