FA | EN

 • بازدید رئیس محترم جامعه المصطفی از نمایندگی تهران و البرز
  در حال حاضر تهران با توجه به ظرفیت هایش در رتبه حداقل دوم ستاد قرار گرفته و حتی می تواند بالاتر از نمایندگی مشهد به فعالیت خود ادامه دهد. امروز نگاه ستاد مرکزی نسبت به تهران تغییر کرده و عزم و اراده ستاد مرکزی بر فعال کردن ظرفیت های تهران استوار شده است.

 • فراخوان دکتری اندیشه معاصر مسلمین
  نمایندگی تهران اقدام به پذیرش دانش پژوه با مصاحبه علمی و بدون آزمون کتبی در رشته اندیشه معاصر مسلمین در مقطع دکتری نموده است؛ علاقمندان دارای شرایط می توانند در این دوره ثبت نام نمایند.

 • فراخوان دکتری رشته جریان های کلامی معاصر
  پذیرش دانش پژوه با مصاحبه علمی و بدون آزمون کتبی در رشته جریان های کلامی معاصر در مقطع دکتری نموده است؛ علاقمندان دارای شرایط می توانند در این دوره ثبت نام نمایند.

 • فراخوان کارشناسی ارشد رشته عرفان و تصوف
  پذیرش دانش پژوه با مصاحبه علمی و بدون آزمون کتبی در رشته عرفان و تصوف در مقطع کارشناسی ارشد نموده است؛ علاقمندانِ دارای شرایط می توانند در این دوره ثبت نام نمایند.

تازه های نشر

گروه ها

معرفی رشته آموزشی
دوره دکترای اندیشه معاصر مسلمین بالاترین دوره تحصیلی تخصصی در زمینه اندیشه های معاصر مسلمین است که در آن فراگیران، مجموعه‌ای هماهنگ از فعالیت‌های پژوهشی و آموزشی را انجام می‌دهند و به شخصیت‌ها، جریان‌ها و اندیشه‌های معاصر مسلمین شناخت پیدا می‌کنند و در پایان به درجه دکتری نایل می شوند ... ادامه
هیأت علمی گروه

مصوبات گروه
تقویم آموزشی